Koniec septembra sa opäť niesol v znamení Dňa HOUR

Na konci septembra sa konal každoročný „Deň HOUR“ venovaný novinkám z dielne všetkých oddelení našej spoločnosti. Opäť sme tak mali možnosť dozvedieť sa nielen čo naši kolegovia v poslednom období dokázali, ale aj čo v najbližšej dobe pripravujú. Vďaka našej novej kamarátke „Sove“ sme sa stretli všetci spoločne osobne aj online.

Od rána panovala dobrá nálada, ktorú nepokazilo ani sychravé jesenné počasie. Sériu prezentácií začali úvodným slovom majiteľ a výkonný riaditeľ spoločnosti. Nasledovali jednotliví riaditelia oddelení, ktorí počas svojich príspevkov odprezentovali aktuálne dianie vo svojom tíme a plány do budúcnosti. V programe prednášok nechýbali ani prezentácie manažérov, koordinátorov za jednotlivé oblasti či konzultantov našich produktov a riešení. Vďaka tomu sa aj priamo nezainteresovaní HOURáci mohli dozvedieť čerstvé novinky, ktoré už čoskoro obohatia naše portfólio produktov a služieb.

#mysmehour

Deň HOUR nebol len o prednáškach. Bol aj o príjemných stretnutiach, mimopracovných rozhovoroch a spoznávaní nových kolegov, ktorí k nám prichádzajú vďaka presunu tuzemských aktivít CONTAL OK pod naše krídla.