Spokojný zákazník, najlepšia referencia

Naše riešenia využíva viac ako 2400 slovenských spoločností všetkých veľkostí, od startupov po veľké korporácie naprieč rôznymi odvetviami.

  • Korporátny sektor - výroba, automobilový priemysel, stavebníctvo, ťažobný priemysel, personálne agentúry, IT spoločnosti, účtovnícke firmy, ...
  • Verejný sektor - štátne inštitúcie, samosprávy, zdravotnícke organizácie, ...
  • Tretí sektor - občianske združenia, neziskové organizácie, cirkevné spoločenstvá, športové kluby, ...

Povedali o nás

Okrem zodpovedajúcej legislatívnej podpory softvérového riešenia by som rád vyzdvihol aj ústretový spôsob komunikácie. A to nie len pri získavaní zákazníka a prezentácii produktu, ale aj pri údržbe a riešení problémov.

Mgr. Marek Mečiar

So spoločnosťou HOUR úspešne spolupracujeme už viac ako dve desaťročia. Oceňujeme najmä profesionálny prístup zamestnancov, proaktívne riešenia našich požiadaviek, neustále inovovanie ponuky a spoľahlivosť systému.

Mgr. Miroslava Hanšutová

So mzdovým a personálnym programom mám veľmi dobre skúsenosti. Je to sofistikovaný program a hlavne odborné a rýchle reagovanie na hotline. Odporúčala by som tento mzdový program aj začínajúcim personalistom.

Renáta Husárová

Naša spoločnosť spolupracuje s firmou HOUR už niekoľko rokov. Je postavená na individuálnom prístupe k potrebám a špecifikám našej firmy. Jeden z najväčších prínosov spolupráce je poskytovanie aktuálnych informácií a zapracovanie legislatívnych zmien.

Ing. Mária Weisová

Máme dlhoročné skúsenosti so spoluprácou, viac ako 15 rokov. V prípade akýchkoľvek problémov ste ochotný poskytnúť plnohodnotnú odbornú pomoc. Váš program operatívne reaguje na legislatívne zmeny v pracovnoprávnej a mzdovej oblasti.

Eva Paulínyová

V spoločnosti HOUR sa stretávame vždy len s ústretovosťou, hlavne, čo sa týka individuálnych nastavení miezd našich závodov. V spoločnosti pracujú profesionáli, ktorí sú vždy ochotní pomôcť a poradiť v prípade ťažkostí. Nikdy nie je problém upraviť nastavenia programu špecificky pre daný závod/spoločnosť. V našom prípade, musíme menovite vyzdvihnúť p. Sojaka, ktorý je vždy velice ochotný s veľmi proklientskym prístupom. Nikdy nemáte pocit, že voláte nevhod alebo, že má veľa práce . Detto, aj v prípade volaní na zákaznícku linku, vždy sú veľmi milí a ochotní. Mzdovo-personálny program Human je z nášho pohľadu určite najlepšie legislatívne nastavený program, dáva veľa možností prehľadu a výstupných dokladov, ktoré si môže užívateľ sám nadefinovať. Program je možné veľmi dobre “personalizovať” a výborne sa s ním pracuje.

Zuzana Banyiová

Spracovanie miezd v Humane je jednoduché a prehľadné. Na mzdový systém Human sa môžem spoľahnúť, že je nastavený správne a v súlade s platnou legislatívou, všetky zmeny sú dodávané načas aj s vysvetlením. Najviac bodov však dávam za vynikajúci zákaznícky servis a podporu pre zákazníkov pri riešení problémov. Najmä za rýchlosť a ochotu.

Čo o nás hovoria čísla


Čísla o nás hovoria

Spokojný zákazník nie je pre nás klišé. Je to hodnota, o ktorú sa usilujeme každý deň.“