Spoznajte UNLEASH! Svetovú HR show, na ktorej nebudeme chýbať

Kvalitné HR konferencie prinášajú inšpiráciu, ktorá dokáže zlepšiť aj vaše firemné fungovanie. Veľmi dobre to vieme, a aj preto sme hrdým partnerom nielen slovenských, ale aj tých svetových.

Konferencia UNLEASH sa koná v 3-och rôznych svetových metropolách (Londýn, Las Vegas, Amsterdam), aby na jednom mieste spojila komunitu personalistov, manažérov či predstaviteľov firiem, ktorí veria v rast prostredníctvom aplikácie inovatívnych riešení, rozvoja ľudí a hľadania nevychodených ciest v HR oblasti.

Konferencia, ktorá nemá konkurenciu

V minulosti sme ju poznali pod menom HR TECH. Jeho zmenou však konferencia nestratila na kvalite, ale naopak nabrala na obrátkach. Jej aktuálny názov UNLEASH a vízia "Unleash your people" "Rozpútajte vašich ľudí" či "Vypustite vašich ľudí") predurčuje majestátnosť a výnimočnosť celého podujatia. Slovenský preklad však podstatu vízie a atmosféru konferencie nevystihuje presne. Tú jehdnoducho musíte zažiť na vlastnej koži.

Program je nabitý menami svetových rečníkov, odborníkov na HR, technológie či lídrov, ktorí už inšpirovali a inšpirujú tisíce poslucháčov naživo alebo prostredníctvom TEDx talk-ov. Zo známych mien spomenieme Sira Richarda Bransona, Ariannu Huffington, Sira Kena Robinsona, Rachel Botsman či Gary-ho Vaynerchuk-a.

UNLEASH však nie je len konferencia ako každá iná. Predstavuje platformu pre komunitu ľudí, ktorí sa vzájomne dokáže inšpirovať, motivovať, podporiť a vďaka skvelej vízii zmeniť biznis svet k lepšiemu naprieč jeho rozdielnymi regiónmi.

HOUR opäť súčasťou

Aj my chceme podporiť tento skvelý event a byť súčasťou zmeny, ktorú prinesie všetkým účastníkom priamo na podujatí a aj po, keď sa vrátia opäť do svojich kancelárií a získanú motiváciu, inšpiráciu či vedomosti prenesú na svojich kolegov. A preto sme sa tento rok stali a la carte partnerom podujatia, ktoré sa koná počas 23. a 24. októbra v Amsterdame. A všetkých vás pozývame, minimálne nahliadnuť, do jeho atmosféry cez krátke video.