Spoznajte HeRo 2022

Kvalitné HR konferencie prinášajú inšpiráciu, ktorá dokáže zlepšiť aj vaše firemné fungovanie. Veľmi dobre to vieme, a aj preto sme hrdým partnerom tretieho ročníka konferencie HeRo 2022.

Konferencia HeRo 2022 HR EFEKTÍVNE A ODBORNE sa dotýka oblastí akými sú recruiting, adaptácia, digitalizácia, firemná kultúra, či legislatíva a trh práce. Konferencia bude prebiehať počas 2 dní, v 5 blokoch a spolu budete môcť absolvovať 25 top prednášok od 23 spíkrov. Konferencia je určená pre vedúcich pracovníkov, lídrov, riaditeľov, majiteľov firiem a personalistov.

Konferencia sa bude konať prezenčne v srdci Malých Karpát, Modra - hotel Zochova chata alebo tiež online, kde môžete sledovať prenos z pohodlia domova. Počas konferencie získate prehľad o aktuálnych témach, nastupujúcich trendoch a zmenách pre personalistov. Spoznajte HeRo 2022.

HOUR opäť súčasťou

Aj nám záleží na rozvíjaní HR komunity a preto sme sa rozhodli podporiť tento skvelý event. Veríme, že na tomto podujatí získajú účastníci natoľko zaujímavé a cenné informácie, že keď sa vrátia opäť do svojich kancelárií, získanú motiváciu, inšpiráciu či vedomosti s radosťou prenesú na svojich kolegov. A preto sme sa tento rok stali partnerom tohto podujatia