Ako sme oslávili naše 29. narodeniny

Mesiac máj sa u nás tradične spája s narodeninami HOUR. Posledné roky 2020 a 2021 nám bohužial neumožnili sa tradične spoločne stretnúť, no tento rok tomu bolo inak...

V poradí už 29. narodeniny sme spoločne s veľkými očakávaniami oslávili v športovom centre Sport Aqua Púchov. A ako to celé dopadlo?

spolocna-fotka-hour

Po minuloročnom ohrievaní kancelárskej stoličky, sme tento rok stavili na zážitok všetkých zmyslov. Spoločné ráno sa nieslo v duchu spoznávania nových aj staro-nových tvárí. Úvodná hodinka patrila organizátorom a po prerozdelení sa do tímov sme sa rozišli na 8 športových stanovísk a športová časť dňa sa mohla začať. 

Realizačný tím mal pred sebou ťažkú úlohu, a to naplniť vysoké očakávania, ktoré sme po tak dlhej prestávke mali v hlavách asi všetci.

Nič nenechali na náhodu a pripravili si pre nás rôznorodé disciplíny, počas ktorých sme sa zapotili vo vedomostnom kvíze, dali so seba maximum v tradičných športoch i detských hrách, ktoré preverili všetky naše zmysly.

Ani sme sa nenazdali a 3 hodiny športových výkonov ubehli ako voda. Naša motivácia vyhrať bola vysoká a preto aj naše nasadenie a športové výkony boli často krát na hrane našich možností. Na konci dňa však mohol byť víťazom len jeden. 

Celkové bodovanie tímov vyhral tím "Červených čiapočiek" a najlepší výkon jednotlivca dosiahol kolega Bernard Holý z tímu "Ružových panterov". 

Ďalšie ocenenia večera putovali do rúk kolegom oslavujúcich profesijné i životné jubileum. Sme veľmi radi, že sme tento rok mohli tiež oceniť držiteľov Jánskeho plakety (zlatej a striebornej).

Druhá časť večera bola venovaná fandeniu našim hokejistom, ktorí nám svojou výhrou spríjemnili celkový večer. Neskôr už nasledovala voľná zábava, ktorá bola celý večer sprevádzaná mini turnajmi v bowlingu, kalčete i šípkach. 

Druhý deň ráno na nás čakala ľahká turistika. Počasie nám na šťastie doprialo pekný slnečný deň a krásne výhľady z vrchu Holíš.  

Čerstvé pozitívne ohlasy kolegov dokazujú, že oslavy 29. narodenín HOUR sa aj napriek novému organizačnému tímu vydarili a už teraz sa všetci tešíme na okrúhle 30. narodeniny.

Do tej doby sa však budeme aj naďalej usilovať uspokojovať potreby našich zákazníkov a prinášať im hodnoty a softvérové riešenia pre zdravé a efektívne podnikanie na Slovensku.