Oslava 31. narodenín HOUR: Nezabudnuteľný zážitok plný športu, zábavy a tímového ducha!

Sme radi, že sa s Vami môžeme opäť podeliť o dojmy z oslavy výročia HOUR narodenín! Narodeniny spoločnosti sú príležitosťou pre oslavu tímu. Bez ľudí by HOUR len ťažko existoval a rozvíjal sa. Mnohí pracujú na iných pobočkách, niektorí majú home office a tento rok už pribudlo aj viacero nových kolegov. Preto je pre HOURákov naša májová akcia skvelou príležitosťou na šport, zábavu, spoznávanie nových miest aj na spoznávanie sa a prehlbovanie tímových vzťahov medzi kolegami.

Skvelý program pre všetkých HOURákov

Organizácia podujatia pre rôznorodý tím je výzvou, no tento rok sme pripravili program, kde si každý našiel to svoje. Športová časť nemôže chýbať. Tentokrát sme to poňali nesúťažne, ale zážitkovo. Splav rieky Orava bol pre niekoho prvým splavom, ale našli sa aj skúsení vodáci. Rozdelili sme sa do tímov, aby sme premiešali ľudí z rôznych oddelení, a nalodili sa na 13 raftov. Počasie sa s nami vyhralo, ale aj napriek tomu sme si užili krásy Oravy a Oravský hrad sme videli z perspektívy z akej ho bežne nevidíme.

Splav rieky Orava

Popoludní sme ponúkli jazdu na koni, bicykli či keramickú dielňu, kde sme si mohli vytvoriť vlastné hlinené výtvory. Tieto aktivity posilnili tímové väzby a poskytli priestor na oddych.

Aktivity pre každého

Večer začal príhovorom majiteľa a riaditeľa v nádhernej kolibe. Po chutnej večeri nasledoval vedomostný kvíz o HOURe a zábava až do rána.

HOUR na Orave

Na druhý deň sme sa vybrali objavovať krásy Oravského hradu. Tentokrát zhora. Zaujala nás mučiareň, ktorá vyzerala ako fitko, a úžasné výhľady na rieku, po ktorej sme sa deň predtým plavili.

HOUR na Oravskom hrade

Hrdosť na náš tím

Sme nesmierne hrdí na náš tím a ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili a prispeli k úspechu tejto akcie. Oslava bola príležitosťou na bilancovanie, začlenenie nových kolegov do kolektívu ale aj na načerpanie novej energie. Veríme, že nás čaká mnoho podobných akcií plných nezabudnuteľných zážitkov.

Ďakujeme aj našim zákazníkom a partnerom za neustálu podporu. Tešíme sa na ďalšie spoločné výzvy, príležitosti aj dobrodružstvá.