29 rokov HOUR

Máj je často označovaný ako mesiac lásky, no u nás je to hlavne mesiac narodeninový. Každý rok v tomto čase oslavuje náš HOUR svoje narodeniny a dnes je tomu už 29 rokov, čo Milan Urbaník a Michal Horanský položili základy dnešného HOURu.

Posledné roky boli pre nás výnimočné a minulý rok nebol výnimkou. Bol nesmierne ťažký, nakoľko ho tiež ešte značne ovplyvnila pandémia. Avšak vďaka všetkým našim zamestnancom sme ho zvládli nad naše očakávania. Svojim precíznym prístupom a vzájomným rešpektom sme dokázali aj tento rok nájsť vhodné riešenia pre mnoho zákazníkov.

Posledný rok bol výnimočný aj tým, že náš IS Humanet sa dočkal dlho očakávanej mobilnej aplikácie. Teraz už aj z pohodlia mobilu môžu zákazníci využívať základné funkcie systému z oblasti dochádzky a personálnych údajov.

Tam však naša snaha nekončí. Stále chceme byť pre vás dôveryhodným partnerom, na ktorého sa môžete kedykoľvek spoľahnúť a obrátiť. Neustále pre vás zlepšujeme naše produkty a služby, a preto sme do IS Humanet pripravili nový modul „Cestovné príkazy“. Tiež sme pre Vás dokončili viac ako 50 videonávodov a zrealizovali desiatky školení a webinárov.

Od roku 1993 prešlo už krásnych 29 rokov, počas ktorých sme si vybudovali významné miesto na slovenskom trhu. Ďakujeme všetkým našim zákazníkom a nie je ich málo. Aktuálne naše služby využíva viac než 2000 zákazníkov od malých rodinných firiem až po veľké firmy s tisíckami zamestnancov.