Nachádzate sa:        Úvod
NOVINKY
Novinky posunúť nadol Novinky posunúť nahor

Tím HOUR sa nám rozrastá, práce je stále viac a preto hľadáme nových kolegov.

čítať celé
08.02.2016 | 09:16

Sme softvérová spoločnosť s viac ako 22 ročnou históriou na trhu informačných systémov a služieb v oblasti riadenia ľudských zdrojov, personalistiky

čítať celé

Aby bola cesta do HOURu opäť o niečo jednoduchšia, v piatok 8. 1. 2016 nám na budovu v Žiline pribudlo naše logo. Aspoň v krátkosti si pozrite, ako to prebiehalo... Budeme radi ak si ho prídete pozrieť aj naživo osobne a navštívite ...

čítať celé
18.12.2015 | 09:27

Pokojné prežitie vianočných sviatkov a nový rok plný osobných aj pracovných úspechov Vám želá tím HOUR.

čítať celé
16.12.2015 | 10:46

HOU HOU HOUR ... Rovnako ako aj po minulé roky, aj tento rok k nám do HOUR prišiel Mikuláš, aby obdaroval a potešil detičky. Deti dostali sladké odmeny, zatancovali si s Mikulášom, čertom a anjelikmi a presunuli sa do ...

čítať celé

Názory zákazníkov sú pre nás dôležité a preto sa snažíme aktívne počúvať. Pripravili sme krátky

čítať celé

Vyskúšajte svoje znalosti z jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva, či miezd a personalistiky. Bezplatne sa otestujte a získajte novučičký iPad Air.

čítať celé

Vážený obchodný partner, dovoľujeme si Vám týmto oznámiť, že naša spoločnosť od 1. augusta 2015 mení sídlo spoločnosti ako aj korešpondenčnú adresu na: HOUR, ...

čítať celé


všetky novinky z HOUR.sk

Profil spoločnosti

HOUR, spol. s r.o. je softvérová spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1993. Sme autorom niekoľkých produktov zameraných na problematiku spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov. Nosnými produktmi sú v súčasnosti informačné systémy HUMAN a Humanet, vyvíjané a zdokonaľované na základe dlhoročných skúseností našich programátorov a projektových manažérov. Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti je outsourcing miezd ako forma strategickej podpory a efektívna možnosť úspory financií v slovenských spoločnostiach. V súčasnosti má naša spoločnosť takmer 50 zamestnancov, ktorí sú zárukou nielen profesionálnej implementácie a zavedenia informačného systému do ostrej prevádzky, ale i kvalitného a komplexného zabezpečenia technickej pomoci a odbornej poradenskej služby hotline pri spracovaním miezd a riadení ľudských zdrojov pre všetkých našich zákazníkov.

profil spoločnosti HOUR, spol. s r.o.

Certifikáty & ocenenia

Certifikáty posunúť nadol Certifikáty posunúť nahor
ISO 9001:2008 - recertifikácia 2015

ISO 9001:2008 - recertifikácia 2015

Spoločnosť HOUR spol. s r.o. v roku 2015 úspešne prešla recertifikáciou systému manažérstva kvality 9001: 2008. Rozsah platnosti: Poskytovanie komplexných služieb v oblasti personalistiky, spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov - vývoj SW systémov, poskytovanie licencií, implementácia, servis, outsourcing a aktualizácia.
EUROCLOUD SLOVAKIA AWARDS 2015

EUROCLOUD SLOVAKIA AWARDS 2015

Spoločnosť HOUR sa zapojila do súťaže EUROCLOUD SLOVAKIA AWARDS 2015 o najlepšie cloudové riešenia na Slovenskom trhu, ktorú zorganizovalo združenie EuroClod Slovakia. HOUR svoje prvenstvo obhájil v kategórii „Najlepší projekt transformácie do cloudu“ (Best Cloud Transformation Methods) za projekt „Outsourcing služieb PaM prostredníctvom systému Humanet“.
ORACLE Gold Partner

ORACLE Gold Partner

Naša spoločnosť sa zaradením do prestížnej úrovne Gold Partner stala partnerom spoločnosti Oracle. Členstvo v ňom nám ako nezávislému dodávateľovi softvérov umožňuje poskytovať našim zákazníkom komplexnú paletu produktov a služieb vrátane vývojových licencií Oracle, technologických produktov a služieb technickej podpory Oracle.
ISO 9001:2008 a ISO 27001:2005

ISO 9001:2008 a ISO 27001:2005

Poskytovanie komplexných služieb v oblasti personalistiky, spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov - vývoj softvérových systémov, poskytovania licencií, implementácia, servis, outsourcing a aktualizácia.
Microsoft Partner GOLD Independent Software Vendor (ISV)

Microsoft Partner GOLD Independent Software Vendor (ISV)

Microsoft Partner GOLD - Independent Software Vendor je najvyššia možná úroveň spolupráce so spoločnosťou Microsoft, prostredníctvom ktorej naša spoločnosť ako výrobca softvéru môže získať prístup k najnovším technológiam spoločnosti Microsoft.
Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov

Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov

Naša spoločnosť je dlhoročným členom združenia a partnerom konferencií organizovaných pod záštitou združenia.
Microsoft Industry Awards

Microsoft Industry Awards

Firma HOUR, spol. s r. o. Žilina sa zúčastnila súťaže o najlepšie riešenia „Microsoft Industry Awards“ v Českej a Slovenskej republike pre rok 2006 s produktom HUMANET.
CRA Rating - prvé ratingové hodnotenie IT na Slovensku

CRA Rating - prvé ratingové hodnotenie IT na Slovensku

Spoločnosť HOUR si nechala vypracovať renomovanou ratingovou agentúrou Historicky prvé ratingové hodnotenie v dejinách Informačných Technológií na Slovensku. Ratingová agentúra zaradila spoločnosť na lokálnej stupnici do investičného pásma a udelila jej dlhodobý lokálny CRA Rating (ktorý vyjadruje schopnosť plniť včas a v plnej výške svoje záväzky v lokálnej mene - t. j. slovenských korunách) na úrovni skBaa-, čím sa HOUR, spol. s r. o. Žilina zaraďuje medzi bonitné subjekty s relatívne slušnou schopnosťou splácať svoje budúce záväzky s faktormi schopnými zmeniť budúcu mieru rizika. Agentúra udelila spoločnosti aj krátkodobý CRA Rating na úrovni skP-3, ktorý vyjadruje vcelku prijateľnú schopnosť spoločnosti splácať svoje krátkodobé záväzky v slovenských korunách (so splatnosťou do 1 roka). Pán Ľubomír Dubecký, riaditeľ CRA pre SR uviedol: „Zaradenie spoločnosti HOUR, spol. s r.o. do investičného pásma na lokálnej stupnici vyjadruje uznanie CRA pre súčasné smerovanie a vedenie spoločnosti“.