Archív noviniek
Nachádzate sa:        O spoločnosti    Archív noviniek 
September sa niesol v znamení Dňa HOUR! Pozrite sa, aký bol
03.10.2017 | 10:39
Tím spoločnosti HOUR sa v septembri stretol na jednom mieste a spoločne prehodnotil doterajšie úspechy, prichádzajúce novinky či výzvy budúcnosti. Začiatok jesene tak patril našej oranžovej farbe nielen na stromoch, ale aj v priestoroch Banky Žilina. Naše jesenné firemné podujatie, ktoré sa konalo 22.septembra pod názov Deň HOUR, spojilo členov všetkých našich pobočiek pod strechou krásne zrekonštruovanej historickej budovy. 

HOUR tím sa predstavil v plnej sile v obecenstve aj na pódiu, ktoré patrilo prednášajúcim. Na začiatok sa s nami o svoje úvodné slovo podelil náš výkonný riaditeľ Ing. Branislav Horeháj. Po otvorení akcie nasledoval program, ktorý sa skladal z jednotlivých prezentácií riaditeľov našich sekcií, ktorí počas svojej prednášky zhodnotili aktuálne dianie vo svojom tíme a plány do budúcnosti. V programe nechýbali však ani prezentácie manažérov a koordinátorov za oblasť Outsourcingu, Centra realizácie, Vývoja či od samotných konzultantov našich produktových riešení. 

Nakoľko tím HOUR pracuje na 3 rôznych pobočkách a i v podmienkach externého pracoviska, infomorovanosť patrí ku kľúčovým prvkom správnej tímovej spolupráce. Firemný deň vzájomne prepojil nielen dianie na jednotlivých sekciách, ale aj v celom tíme HOUR. 

My sme HOUR

Hoci nie vždy je dôležité, aby zákazníci poznali naše tváre, ale efektívnosť a praktický prínos riešení HOUR, v našom videu a na fotografiách vám s radosťou odhalíme ľudí, ktorí sa starajú o ich spoľahlivé fungovanie
Viac fotografií si môžete pozrieť na našom facebooku


Tím HOUR
Už od roku 1993 prinášame hodnoty
a pomáhame firmám zefektívňovať procesy.
 
Kontakt
Informácie:   obchodné oddelenie
Telefón:   041 / 507 27 11
E-mail:   obchod@hour.sk

využite náš kontaktný formulár