Archív noviniek
Nachádzate sa:        O spoločnosti    Archív noviniek 
Pripravte sa. Prichádza séria inšpiratívnych diskusií Let`s talk about!
13.09.2017 | 14:18
HOUR spoločne s Michalom Poppem prináša sériu diskusných stretnutí. Inšpiratívne podujatie Let`s talk about (LTA) a jeho ročník 2017 - 2018 bude nabitý pestrým programom a ľuďmi, ktorých sa oplatí počuť. Čítajte ďalej, prezradíme vám viac. Diskusné stretnutia sa budú konať pravidelne v mesačných intervaloch v Žiline na pôde historickej budovy a zároveň známeho centra coworkingu Banka Žilina. V úlohe moderátorov poduajtí sa predstavia 
Michal PoppePeter Steinhübl. Cyklus stretnutí bude prebiehať v doprovode webovej appky slido.com, vďaka ktorému sa do diskusie bude môcť zapojiť aj samotné publikum. 
 

9 stretnutí, 13 hostí, ∞ myšlienok 

Aktuálny ročník odštartuje rozhovor s Petrom Furmaníkom. Na pôde Banky Žilina už 11.októbra odpovie na otázky v rámci diskusie Je možné v roku 2017 ešte ušetriť na daniach a odvodoch? Peter patrí medzi top odborníkov na problematiku účtovných a daňových zákonov na Slovensku. Pravidelne prispieva do Trendu, odborných Hospodárskych novín  a zároveň sa venuje vlastnému bloguu Ľudskourečou.sk. Zložité pojmy a strašiaky z oblasti vysvetľuje širokej verejnosti v jazyku, ktorému je rozumieť. 
 
Medzi ďalšie známe osobnosti, na ktoré sa návštevníci Let`s talk about môžu tešiť patrí Róbert Vlach (Navolnenoze.cz), Ľudmila Kolesárová (Dobrý Anjel) či Petr Skondrojanis (Cocuma). Séria stretnutí v ročníku 2017-2018 prinesie priestor 13-tim hosťom, ktorí svoje názory a postoje predstavia počas 9-tich stretnutí. Podujatie sa rozhodli podporiť, v úlohe generálneho partnera, spoločnosť Hewlett Packard a, hlavného partnera, spoločnosť SlovanetHlavným cieľom 2.ročníka Let`s talk about je vytvoriť priestor na zdieľanie znalostí, skúseností a inšpirácii, vďaka ktorým môžu slovenskí šikovní podnikatelia či profesionáli z oblasti HR, IT, ekonomiky a ďalších rásť spoločne. Vzájomná výmena informácii počas diskusie môže mnohým podať pomocnú ruku a kompas v situáciách, ktoré svet biznisu a sám život prinášajú. 

Nalaďte sa na atmosféru Let`s talk about

Minulý ročník sa zapísal do povedomia vďaka 5-tim úspešným rozhovorom. V Banke Žilina sa o svoje podnikateľské aj životné príbehy podelili z rôznych oblastí podnikania. Sériu diskusií v roku 2016 odštartoval Martin Štrba z Martinus.sk a jej záver zaklincoval Michal Truban z Websuppost.sk.


 

Rozhovory si prišlo vypočuť široké publikom nielen z regiónu Žiliny. Atmosféra podujatia tak okrem zaujímavých postojov a informácii poskytla výborný priestor pre stretnutie a networking komunity podnikateľov a nadšencov inovatívnych myšlienok.  
 

 
Hodnotám, ktorú diskusie prinesú, nielen do regiónu Žiliny, ale i na celý trh slovenských profesionálov veríme aj my v HOUR. Sme radi, že podujatie Let`s talk about môžeme podporiť a pomôcť mu rásť spoločne s všetkými šikovnými ľuďmi, ktorí sa stanú jeho súčasťou. Či už v úlohe hosťa alebo návštevníka.


Chcete byť súčasťou LTA?


Ak vás Let`s talk about zaujalo, viac informácií o jednodtlivých diskusných stretnutiach získate na stránke www.lta.sk. Ak vás zaujal konkrétny rozhovor z tohto ročníka, alebo si chcete vypočuť všetky podujatia, vyberte si balík vstupov a obsaďte si vašu stoličku medzi prvými.
 
 

Program ročníka 2017-2018 vás zaujal, ale nemôžete prísť osobne? Pošlite vašich kolegov a stretnite sa aj s nami v príjemnej atmosfére v krásnych priestoroch Banka Žilina. 
 

Tím HOUR
Už od roku 1993 prinášame hodnoty
a pomáhame firmám zefektívňovať procesy.
 
Kontakt
Informácie:   obchodné oddelenie
Telefón:   041 / 507 27 11
E-mail:   obchod@hour.sk

využite náš kontaktný formulár