Archív noviniek
Nachádzate sa:        O spoločnosti    Archív noviniek 
HOUR súčasťou najväčšej HR show na svete!
01.03.2017 | 14:34
HOUR sa stal partnerom konferencie HR TECH 2017. Podujatia, ktoré na jednom mieste spojí najnovšie inovácie, technológiu, horúce novinky a svetových lídrov z oblasti ľudských zdrojov. Konferencia sa bude konať od 21. do 22. marca v Londýne. Počas dvoch dní predstaví program nabitý prednáškami a prezentáciami, ktorými účastníkov prevedú zvučné mená svetového formátu.

Príkladom je už samotný zakladateľ podujatia, známy podnikateľ, investor a filantrop Sir Richard Branson, ktorý sa preslávil založením úspešnej leteckej spoločnosti Virgin. 
Za 5 rokov sa podujatie vyšplhalo z úvodného počtu 400 účastníkov na 6000 a pre rok 2017 organizátori avizujú až 10 000 návštevníkov zo 120 krajín. 

Platforma konferencie prispeje k stretnutiu, vzájomnej výmene skúsenost´a
 k budovaniu rozvoja strategických trendov v HR oblasti. S cieľom pozitívne ovplyvniť budúcnosť viac ako 40 miliónov zamestnaných. 

Naša spoločnosť HOUR zastúpi v Londýne Slovensko nielen ako návštevník, ale aj ako partner podujatia. Veríme, že s cennými skúsenosťami a know-how sa nielen podelíme s našimi kolegami a zákazníkmi, ale nás aj inšpirujú k ďalším inováciám našich produktov a služieb. 

Atmosféra minuloročnej konferencie v krátkom zostrihu:  

 
Kontakt
Informácie:   obchodné oddelenie
Telefón:   041 / 507 27 11
E-mail:   obchod@hour.sk

využite náš kontaktný formulár