Oslavujeme narodeniny. Od roku 1993 neustále rastieme a prinášame hodnoty do oblasti ľudských zdrojov. Dbáme na kvalitu riešení, ktorými vám chceme pomôcť zefektívniť, uľahčiť a zjednodušiť vašu náročnú prácu.

Snažíme sa byť dôveryhodným partnerom, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť a spoľahnúť. Zároveň neustále zlepšujeme naše produkty a služby. Aj vďaka tomu sme za posledný rok získali ocenenie EuroCloud Slovakia Award 2016 za produkt Humanet ako Najlepšiu Cloudovú službu pre horizontálny trh či ocenenie poroty „One to watch“ za riešenie 24 hodinový personálny asistent v súťaži Eurocloud Forum Award 2016.

 

Naše produkty a služby v súčasnosti využíva už viac ako 1000 zákazníkov. Sú medzi nimi malé spoločnosti s niekoľkými zamestnancami, stredne veľké podniky  aj veľké korporátne spoločnosti s tisíckami zamestnancov. V našom portfóliu sa nachádzajú riešenia z oblasti miezd, personalistiky, dochádzky a účtovníctva pre spoločnosti vo všetkých odvetviach.

 

Za 24 rokov existencie spoločnosti sme získali významné miesto na slovenskom trhu. Ako etablovaná spoločnosť sme v HOUR pripravení čeliť neustálym výzvam a naďalej vám poskytovať aktívnu podporu. Vďaka tomu môžeme ďalej spoločne s vami rásť a prinášať hodnoty.