Nachádzate sa:        Úvod
NOVINKY
Novinky posunúť nadol Novinky posunúť nahor

Pracovné raňajky? Výborný nápad, ako začať svoj pracovný deň netradične a nazbierať množstvo nových informácií, rád a inšpirácií.

čítať celé

Pozývame Vás na bezplatný seminár, na ktorom sa dozviete o najnovších trendoch v riešení podnikových informačných systémov, o možnostiach minimalizácie administratívy, zvýšenia produktivity a ...

čítať celé
10.04.2015 | 15:40

Spoločnosť HOUR opäť pre Vás pripravila podujatie HOUR BIZNIS RAŇAJKY, tentokrát zamerané na systém Humanet, na ktoré Vás srdečne pozýva. Pre viac informácií

čítať celé

Potrebujete sa rýchlo zorientovať v zákonoch v oblasti personalistiky a miezd? Chcete mať prehľad nad všetkými zmenami v predpisoch? Nemáte čas podrobne sledovať každú novelu?

čítať celé

Vážení zákazníci, v súvislosti s voľbami do zastupiteľských orgánov v prípade, že zastupiteľ, poslanec alebo starosta bol opätovne zvolený do svojej funkcie, je ...

čítať celé
23.12.2014 | 11:30

Pokojné prežitie vianočných sviatkov a nový rok plný osobných aj pracovných úspechov Vám želá tím HOUR.

čítať celé


všetky novinky z HOUR.sk

Profil spoločnosti

HOUR, spol. s r.o. je softvérová spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1993. Sme autorom niekoľkých produktov zameraných na problematiku spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov. Nosnými produktmi sú v súčasnosti informačné systémy HUMAN a Humanet, vyvíjané a zdokonaľované na základe dlhoročných skúseností našich programátorov a projektových manažérov. Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti je outsourcing miezd ako forma strategickej podpory a efektívna možnosť úspory financií v slovenských spoločnostiach. V súčasnosti má naša spoločnosť takmer 50 zamestnancov, ktorí sú zárukou nielen profesionálnej implementácie a zavedenia informačného systému do ostrej prevádzky, ale i kvalitného a komplexného zabezpečenia technickej pomoci a odbornej poradenskej služby hotline pri spracovaním miezd a riadení ľudských zdrojov pre všetkých našich zákazníkov.

profil spoločnosti HOUR, spol. s r.o.

Certifikáty & ocenenia

Certifikáty posunúť nadol Certifikáty posunúť nahor
ORACLE Gold Partner

ORACLE Gold Partner

Naša spoločnosť sa zaradením do prestížnej úrovne Gold Partner stala partnerom spoločnosti Oracle. Členstvo v ňom nám ako nezávislému dodávateľovi softvérov umožňuje poskytovať našim zákazníkom komplexnú paletu produktov a služieb vrátane vývojových licencií Oracle, technologických produktov a služieb technickej podpory Oracle.
ISO 9001:2008 a ISO 27001:2005

ISO 9001:2008 a ISO 27001:2005

Poskytovanie komplexných služieb v oblasti personalistiky, spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov - vývoj softvérových systémov, poskytovania licencií, implementácia, servis, outsourcing a aktualizácia.
Microsoft Partner GOLD Independent Software Vendor (ISV)

Microsoft Partner GOLD Independent Software Vendor (ISV)

Microsoft Partner GOLD - Independent Software Vendor je najvyššia možná úroveň spolupráce so spoločnosťou Microsoft, prostredníctvom ktorej naša spoločnosť ako výrobca softvéru môže získať prístup k najnovším technológiam spoločnosti Microsoft.
Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov

Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov

Naša spoločnosť je dlhoročným členom združenia a partnerom konferencií organizovaných pod záštitou združenia.
Microsoft Industry Awards

Microsoft Industry Awards

Firma HOUR, spol. s r. o. Žilina sa zúčastnila súťaže o najlepšie riešenia „Microsoft Industry Awards“ v Českej a Slovenskej republike pre rok 2006 s produktom HUMANET.
CRA Rating - prvé ratingové hodnotenie IT na Slovensku

CRA Rating - prvé ratingové hodnotenie IT na Slovensku

Spoločnosť HOUR si nechala vypracovať renomovanou ratingovou agentúrou Historicky prvé ratingové hodnotenie v dejinách Informačných Technológií na Slovensku. Ratingová agentúra zaradila spoločnosť na lokálnej stupnici do investičného pásma a udelila jej dlhodobý lokálny CRA Rating (ktorý vyjadruje schopnosť plniť včas a v plnej výške svoje záväzky v lokálnej mene - t. j. slovenských korunách) na úrovni skBaa-, čím sa HOUR, spol. s r. o. Žilina zaraďuje medzi bonitné subjekty s relatívne slušnou schopnosťou splácať svoje budúce záväzky s faktormi schopnými zmeniť budúcu mieru rizika. Agentúra udelila spoločnosti aj krátkodobý CRA Rating na úrovni skP-3, ktorý vyjadruje vcelku prijateľnú schopnosť spoločnosti splácať svoje krátkodobé záväzky v slovenských korunách (so splatnosťou do 1 roka). Pán Ľubomír Dubecký, riaditeľ CRA pre SR uviedol: „Zaradenie spoločnosti HOUR, spol. s r.o. do investičného pásma na lokálnej stupnici vyjadruje uznanie CRA pre súčasné smerovanie a vedenie spoločnosti“.