Nachádzate sa:        Úvod
NOVINKY
Novinky posunúť nadol Novinky posunúť nahor

Ako generálny partner 7. ročníka konferencie NEW VISIONS in HR ponúkame našim zákazníkom možnosť

čítať celé
29.07.2014 | 15:05

Spoločnosť HOUR pripravila podujatie HOUR BIZNIS RAŇAJKY, na ktoré Vás srdečne pozýva. Pre viac informácií čítajte celé. 

čítať celé

     Ako tradičný dodávateľ softvérových riešení pre HR sme sa stali generálnym partnerom odborného eventu v oblasti ľudských zdrojov – New Visions in HR 2014.

čítať celé
15.07.2014 | 16:02

Vážení zákazníci,    chceli by sme Vás informovať, že dnes bol vydaný metodický pokyn Finančného riaditeľstva SR k § 5, ods. 8 zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov (ZDP), ktorý o.i. ...

čítať celé

Naša spoločnosť vykročila do nového roka pravou nohou. Jedným z prvých krokov bolo odštartovanie ...

čítať celé
05.02.2014 | 08:32

Zákonník práce v § 94 za dni pracovného pokoja považuje sviatky a dni ...

čítať celé

Od 1. novembra 2013 sa v Zákone o sociálnom poistení a v Zákone o zdravotnom poistení objavil pojem "zamestnanec s odvodovou úľavou". Kto je ...

čítať celé


všetky novinky z HOUR.sk

Profil spoločnosti

HOUR, spol. s r.o. je softvérová spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1993. Sme autorom niekoľkých produktov zameraných na problematiku spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov. Nosnými produktmi sú v súčasnosti informačné systémy HUMAN a Humanet, vyvíjané a zdokonaľované na základe dlhoročných skúseností našich programátorov a projektových manažérov. Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti je outsourcing miezd ako forma strategickej podpory a efektívna možnosť úspory financií v slovenských spoločnostiach. V súčasnosti má naša spoločnosť takmer 50 zamestnancov, ktorí sú zárukou nielen profesionálnej implementácie a zavedenia informačného systému do ostrej prevádzky, ale i kvalitného a komplexného zabezpečenia technickej pomoci a odbornej poradenskej služby hotline pri spracovaním miezd a riadení ľudských zdrojov pre všetkých našich zákazníkov.

profil spoločnosti HOUR, spol. s r.o.

Certifikáty & ocenenia

Certifikáty posunúť nadol Certifikáty posunúť nahor
ORACLE Gold Partner

ORACLE Gold Partner

Naša spoločnosť sa zaradením do prestížnej úrovne Gold Partner stala partnerom spoločnosti Oracle. Členstvo v ňom nám ako nezávislému dodávateľovi softvérov umožňuje poskytovať našim zákazníkom komplexnú paletu produktov a služieb vrátane vývojových licencií Oracle, technologických produktov a služieb technickej podpory Oracle.
ISO 9001:2008 a ISO 27001:2005

ISO 9001:2008 a ISO 27001:2005

Poskytovanie komplexných služieb v oblasti personalistiky, spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov - vývoj softvérových systémov, poskytovania licencií, implementácia, servis, outsourcing a aktualizácia.
Microsoft Partner GOLD Independent Software Vendor (ISV)

Microsoft Partner GOLD Independent Software Vendor (ISV)

Microsoft Partner GOLD - Independent Software Vendor je najvyššia možná úroveň spolupráce so spoločnosťou Microsoft, prostredníctvom ktorej naša spoločnosť ako výrobca softvéru môže získať prístup k najnovším technológiam spoločnosti Microsoft.
Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov

Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov

Naša spoločnosť je dlhoročným členom združenia a partnerom konferencií organizovaných pod záštitou združenia.
Microsoft Industry Awards

Microsoft Industry Awards

Firma HOUR, spol. s r. o. Žilina sa zúčastnila súťaže o najlepšie riešenia „Microsoft Industry Awards“ v Českej a Slovenskej republike pre rok 2006 s produktom HUMANET.
CRA Rating - prvé ratingové hodnotenie IT na Slovensku

CRA Rating - prvé ratingové hodnotenie IT na Slovensku

Spoločnosť HOUR si nechala vypracovať renomovanou ratingovou agentúrou Historicky prvé ratingové hodnotenie v dejinách Informačných Technológií na Slovensku. Ratingová agentúra zaradila spoločnosť na lokálnej stupnici do investičného pásma a udelila jej dlhodobý lokálny CRA Rating (ktorý vyjadruje schopnosť plniť včas a v plnej výške svoje záväzky v lokálnej mene - t. j. slovenských korunách) na úrovni skBaa-, čím sa HOUR, spol. s r. o. Žilina zaraďuje medzi bonitné subjekty s relatívne slušnou schopnosťou splácať svoje budúce záväzky s faktormi schopnými zmeniť budúcu mieru rizika. Agentúra udelila spoločnosti aj krátkodobý CRA Rating na úrovni skP-3, ktorý vyjadruje vcelku prijateľnú schopnosť spoločnosti splácať svoje krátkodobé záväzky v slovenských korunách (so splatnosťou do 1 roka). Pán Ľubomír Dubecký, riaditeľ CRA pre SR uviedol: „Zaradenie spoločnosti HOUR, spol. s r.o. do investičného pásma na lokálnej stupnici vyjadruje uznanie CRA pre súčasné smerovanie a vedenie spoločnosti“.